Texas Holdem Poker

Facebook Texas Holdem Poker CA5 uyarısı veriyor .Arkadaşım yurt dışında benim nickle girmiş ondan sonrada bu uyarıyı veriyor. Nasıl giderebilirim?

sebangin sebangin (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorununuzun çözümü için ilk önce mail adresinizi kontrol etmenizi öneriyorum. Zynga mail adresinize bu sorun hakkında bir bilgilendirme yapmış olmalı. Mailinizin Gereksiz/Spam bölümünü kontrol ediniz.

    Ayrıca Hotspot Shield, Ultrasurf tarzı bir proxy programı kullanmadığınıza emin olunuz. Kullanıyorsanız kapatıp oyunu açmayı tekrar deneyebilirsiniz.

    Eğer iki çözüm de işe yaramadıysa bu linki kullanarak hatayı baypas etmeyi deneyebilirsiniz.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      utkubayat bey uzktan yardım mümkünmü link girdiğimde açılıyor tekrar girmek istediğimde link devre dışı kalıyor. lütfen yardım

      sebangin sebangin (1)