TextNow mesaj gelmiyor

@farurhenho nun sahte numara alma konusunda dediklerini yaptım youtube kakanalımı doğrulamak için hesap açtım numarsyı yazdım kod gönderildi yazdi textnowa baktım birşey gelmemişti , ne yapabilirim?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google bu sahte numaralar konusunda çok katı. Her zaman başarılı olunamıyor maalesef. Bir de şöyle dene: Tabletinde VPN açıp TextNow'dan mesaj gelmesini bekle bakalım.

    Bazen bana da WhatsApp'tan doğrulama kodu gelmiyor VPN açınca geliyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Eskiden ben farklı yöntemlerle yapardım 20 - 30 tane 6 - 7 modemden Adsense alıp kullanılrdım şimdi oluyormu bilmiyorum.

      infinity infinity (402)