Tezim .vvv uzantılı crypto ile şifrelendi. .vvv uzantılı word dosyasını nasıl açabilirim?

Merhaba, öncelikle Allah razı olsun. İnsanlara yardimci oluyorsunuz.

Lakin burada konu ile ilgili anlattıklarınızı ne anlamam ne uygulamam imkansız.

Bir kaç word dosyasından oluşan (Sadece biri uzun o da 150 sayfa civarı) tezim kilitlendi.

Sizler nasil yardımcı olur musunuz? Eğer gücüm yeterse bir ücrette veririm.

Bu posta yoluyla değil bir kültür dergisi indirmeye çalışırken oldu. Bir telefonunuz da varsa yarın arayabilirsem çok mutlu olurum. Kolay gelsin.

yonca yonca (1)
8 yıl önce sordu

  • Geçmiş olsun. Facebook sayfamızdan mesaj atın, yardımcı olmaya çalışalım. alattin 8 yıl önce
  • sağolun. mesaj attım. yonca 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Facebook sayfamızdan size yardımcı olmaya çalışalım.

http://www.facebook.com/uzmanim.net

vvv uzantılı virüs nasıl temizlenir?

alattin alattin (16999)