The Forest Loading Ekranında Takılıyor

İşletim sistemim Windows 10 ve Casper Nirvana C500 kullanıyorum The Forest indirdim fakat loading ekranında yanıt vermiyor diyor ve oyuna girmiyor yardımcı olur musunuz

spmzmt spmzmt (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyun korsan mı orijinal mi?

    Eğer korsan ise bu tür hataları alman normal. Oyunun orijinal olduğunu varsayarak aşağıdaki önerileri sunuyorum.

    1) Oyunu güncelle

    2) Ekran kartı sürücünü DDU ile temiz bir şekilde kaldır ve ardından güncel sürücüyü kur

    Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

    3) Sistemini KIS 2016 ile tarat

    Tüm bu adımların ardından The Forest Loading Ekranında Takılıyor sorunu devam ederse oyunda bir sorun olduğunu düşünebiliriz.

    Ek olarak geçtiğimiz günlerde bu sorunu bir arkadaşın daha yaşadığını belirtiyim. Oyun kaynaklı bir sorun da olabilir.

    brsozl brsozl (1961)