The Forest oyunu loading ekranında takılıyor ve yanıt vermiyor

The Forest oyununu ben severim. İnternetten hep izlerim fakat oyunun indirdim, yükledim, kurdum.

Oyunu açtım Loading ekranında takıldı açılmadı. Yanıt vermiyor hatası aldım. Bu sorunun çözümünü bilen lütfen söylesin.

SİSTEMİM:

2 GB RAM

İşlemci: Intel R Pentium : 2.81 GHz

Ekran kartı: ATI Radeon HD 5450 : 1024 MB ( 1 GB )

tkohuseyin tkohuseyin (8)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemin bu oyunu oynamak için yeterli değil oyunu oynamak için gereksinimler şu şekilde

    Minimum Sistem Gereksinimleri:
    İşletim Sistemi: Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
    İşlemci: Pentium Dual Core E2220 2.40GHz ya da Athlon 7550 Dual Core
    RAM: 4 GB
    Gerekli Boş Harddisk Alanı: 5 GB
    Ekran kartı: GeForce 8800 GT ya da Radeon HD 4830 512MB(+512MB)
    DirectX: DX 9

    Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
    İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
    İşlemci: Core 2 Quad Q6400 2.13GHz ya da Phenom 9500 Quad-Core
    RAM: 4 GB
    Gerekli Boş Harddisk Alanı: 5 GB
    Ekran kartı: GeForce GTX 560 ya da Radeon HD 5850 1024MB(+1024MB)
    DirectX: DX 9

    Yani bilgisayarın kaldırmadığı için açılmıyor olabilir.

    Oyuna sağ tık özellikler Uyumluluk yapıp Windows XP ,7 gibi seçenekleri dene.İşletim sisteminide yazarmısın?Hatanın nedenide büyük ihtimal bilgisayarın oyunu kaldırmadığından kaynaklanıyor.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Ardahd Kardeşim Windows 7 İşletim Sistemim tkohuseyin 7 yıl önce
    • O zaman XP yapıp oyuna girmeyi dene.Büyük ihtimal sistemin kaldırmadığı için bu hatayı alıyorsun. ardahd 7 yıl önce