The Forest oyununda loadingde takılıyor

Selamun Aleykum arkadaslar ben steam'dan the forest oyununu aldim oyuna girdigimde loading'de takilip kaliyor yardim edermisiniz ?

leooo leooo (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Aleyküm Selam.

    Sistem uyumluluğunu kontrol ettinmi ?

    sistem gereksinimin oyunlaw uyumlumu

    Sistem gereksinimlerin Nedirt?

    EDİT:

    Oyunun sistem gereksinimleri:

    Ekran kartın onboard yani ekran kartsız olduğu için oyun açmıyor. intel hd graphics ,ekran kartı verilerini hem işlemciden hem ram frekansı hızından alır.Genellikle intel hd graphics Bellek boyutu 128 MB dir oyuzden oyun açmıyor. Bir daha bak bakalım belki Harici Ekran kartı olabilir.

    CPU-Z Programını indir ordan Graphics kısmından ekran kartın varmı yokmu öğren sonra buraya yaz,

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    4 GB RAM 64 bit
    islemci: Intel(R) Celeron(R) CPU B820 @ 1.70GHz 1.70GHz Bunlar Oyunu acmazmi ?

    leooo leooo (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Ekran kartın nedir. nvidiagtx 6 yıl önce
    • @leooo nvidiagtx 6 yıl önce
    • nasil baka bilirim ? leooo 6 yıl önce
    • İntel(R) hd graphics leooo 6 yıl önce
    • Aynen mesajımı editledim: nvidiagtx 6 yıl önce
    • Belki harici ekran kartı olabilir onada bir bak nvidiagtx 6 yıl önce
    • programmi indirmem gerekiyor ? leooo 6 yıl önce
    • evet merak etmeyin şu linkten indirin benim bilgisayarımdada var sıkıntısız nvidiagtx 6 yıl önce
    • zaten çoğu kişiler bunu kullanıyor, technopat vs nvidiagtx 6 yıl önce
    • https://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html nvidiagtx 6 yıl önce
    • indirip geri donus yapicagim sizde geri donus yaparsaniz sevinirim leooo 6 yıl önce
    • Ayni Intel Celeron B820 Degisen bisey yok :D leooo 6 yıl önce
    • Ozaman yapacak bişey yok. nvidiagtx 6 yıl önce
    • ekran kartın yok yapacak bişey yok nvidiagtx 6 yıl önce
    • acmazmi oyun aga ya bos bosuna aldik demek ? leooo 6 yıl önce
    • @leooo win+r tuşlarına basıp çalıştır'a aç, dxdiag yaz ve Oluşturucu kısmında yazan şeyleri buraya at toprak34 6 yıl önce
    • Oluşturucu derken ? leooo 6 yıl önce
    • @leooo ekran kartı orada yazıyor, en azından ben de öyle. toprak34 6 yıl önce
    • @toprak34 Ekran kartimi arkadasa attim ve oyunun kaldirmadigini soyledi galiba acilmaz. Bende geri iade ettim bakalim Insallah verirler parayi :D. leooo 6 yıl önce
    • vermezlerse bana hediye Et :) :D şaka :) nvidiagtx 6 yıl önce
    • @leooo nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx vermezlerse onun kütüphanesinde kalıyor ve kütüphanedeki oyun başka birine atılamıyor. "BİŞEY BİLMİYORSAN YAZMA!" :)) toprak34 6 yıl önce

    • benim durumum farkli. Onlari denemedigimimi saniyorsun ? leooo 6 yıl önce
    • işte... nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx ne sorunun var benimle senin ya? toprak34 6 yıl önce
    • Önce sorunu doğru düzgün oku sonra gel cevap yaz. nvidiagtx 6 yıl önce
    • bişey bilmiyorsan YAZMA! nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx senden iyi bildiğim kesin, özelden bana salatalık yazıp durma kes sesini ve otur :) toprak34 6 yıl önce