the installer has encountered an unexpected error installing this package 2503 hatası

Arkadaşlar denetim masasına gittiğimde vegas pro diye bi program varmak silmek istediğimde the installer has encountered an unexpected error installing this package 2503 diyor ne yapabilirim programı silemiyorum

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    IObit Uninstaller programıyla kaldırmayı dene. IObit Uninstaller, programın dosya sistemi üzerindeki bütün kalıntı dosyalarını silecektir.

    Alttaki mesajda komut isteminden silinebilirmi onu sormuşsun. CMD ile o programın program files, program dosyaları ve appdata konumlarındaki dosyalarını silebilirsin ama tam olarak program silinirmi bilemem.

    • Komut İstemini yönetici haklarıyla çalıştır.
    • Şu komutu yaz: RD /S /Q "silinecek_klasörün_tam_yolu"

    Neyin yolunu yazacağını da söyliyim. Program Files, Program Dosyaları (x86) ve AppData altında bulunan ve içinde "Sony, Vegas" gibi kelimelerin geçtiği klasörün yolunu kopyalayıp oraya yapıştıracaksın. Bu komut klasörleri ve alt klasörleri siler.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim program işe yaradı ama biraz fazla uzun sürdü 9 dakika da sildi birhankg 6 yıl önce
    • İşe yaramasına sevindim, hadi hayırlı olsun @birhankg omercik 6 yıl önce

    Revo Uninstaller programı (tıkla) "Zorla Kaldır" yolundan kaldırabilirsin (Kaldırmak istediğin program klasörünü veya program çalıştırma dosyasını/exe'sini göstereceksin)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Birşey indirmeden komut istemi üzerinden yapabilirmiyim ? birhankg 6 yıl önce
    • Bilmiyorum, bir şey diyemem. Belki "dell" komutu falan işe yararsa.. @birhankg temmuz 6 yıl önce
    • Ama öyle silinebilse bile regedit kayıtları falan ne olacak? En sağlıklısı program ile kaldırmak @birhankg temmuz 6 yıl önce
    • Komut İstemi ile nasıl silebileceğini mesajıma ekledim @birhankg omercik 6 yıl önce