The media playback was aborted due to a corruption problem or because the media used features your browser did not support.

Netten maç izlemek istiyorum. Her zaman girdiğim bir site var orada maçı bulup tıkladığımda maç görüntüsü geliyor ama video üzerinde The media playback was aborted due to a corruption problem or because the media used features your browser did not support.  yazıyor maçı izleyemiyorum sorun ne olabilir?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    The media playback was aborted due to a corruption problem or because the media used features your browser did not support hatası genelde Google Chrome'da alınıyor. Başka tarayıcı varsa, örneğin Firefox, bununla dene. Video oynatma siteleri ve aynı şekilde canlı yayın siteleri farklı player yani oynatıcılar kullanıyor. Bunlarda zaman zaman tarayıcılar ile uyumsuzluk gösteriyor. Bahsettiğin hatayı ben de bazen alıyorum. Firefox ile siteyi ziyaret ettiğimde sorun olmuyor.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Opera vardı denedim açıldı sağol hakan abi acemiadam 4 yıl önce