The 'prefix' attribute on <head> for Open Graph is missing

Visual Studio Warning bölümünde The 'prefix' attribute on <head> for Open Graph is missing uyarısı bulunuyor.

The 'prefix' attribute on <head> for Open Graph is missing uyarısından nasıl kurtulurum?

alattin alattin (16984)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual Studio Warning bölümünde The 'prefix' attribute on <head> for Open Graph is missing uyarısından kurtulmak için, Html belgenizdeki head bölümünü şu şekilde düzenleyin:

    <head prefix="og: http://ogp.me/ns#">

    alattin alattin (16984)