The request could not be satisfied -403 ERROR ne anlama geliyor?

0

Girmek istediğim bir web sitesi 403 ERROR - The request could not be satisfied.  hatası veriyor. Sayfada ingilizce şunlar yazıyor:

The request could not be satisfied.

The Amazon CloudFront distribution is configured to block access from your country. We can't connect to the server for this app or website at this time. There might be too much traffic or a configuration error. Try again later, or contact the app or website owner.
If you provide content to customers through CloudFront, you can find steps to troubleshoot and help prevent this error by reviewing the CloudFront documentation.

The request could not be satisfied. -403 ERROR ne anlama geliyor?

Anonim Anonim (156)
3 ay önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  Burada anahtar cümle "The Amazon CloudFront distribution is configured to block access from your country"  Yani kısaca girmek istediğin siteye erişim bulunduğun ülke için engellenmiş. Eğer Türkiye'den bahsi geçen siteye girmeyi deniyorsan site Türkiye'den web sitesine girmeyi engellemiş.

  Genelde siteye saldırı vs olduğunda ya da bir ülkeden çok fazla illegal işlem yapıldığında o ülkeden siteye girmeyi engellerler. Sanırım senin girmek istediğin sitede böyle bir durum söz konusu bu sebepten o siteye giremiyorsun.

  Siteye girmeyi VPN ile deneyebilirsin. VPN ile siteye girebilirsin. Ülke olarak da VPN üzerinden ABD filan seçersen büyük ihtimalle site açılacaktır.

  hakan hakan (15290)
  3 ay önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol