The requested URL was rejected. Please consult with your administrator

Yanlışlıkla bir linke tıkladım böyle bir yazı geldi ne demek istiyor ingilizce çevirdiğim zaman Url reddedildi yöneticinize danışın diyor böyle: The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

mumim mumim (19)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer öyle yaptıysan linki güvenilir linkler arasına ekleyebilirsin.

    dnzclk44 dnzclk44 (19)
    5 yıl önce cevaplandı

      The requested URL was rejected. Please consult with your administrator bu genelde sunucu tarafından üretilen bir mesajdır. Örneğin bir web sitesine girmek istedin ve o sunucuda bir saldırı koruması var diyelim (basitçe anlatıyorum). Senin tıkladığın linki ya da oluşturduğun trafik bu koruma yazılımına takılırsa The requested URL was rejected. Please consult with your administrator mesajı ile karşılaşabilirsin.

      Burada sorun sende değildir. Belki site yanlış yapılandırılmış olabilir sen normal bir tıklama için böyle bir hata almış olabilirsin. VPN veya web sitelerini tarayan bir güvenlik yazılımı kullanıyorsan tıkladığın link zararlı içerik barındırıyorsa yine bu tür bir meaj ile karşılaşma olasılığın var.

      hakan hakan (15394)