The response's Http content type does not contain a valid type

Cep telefonundan Facebook'a girmek istediğimde the response's Http content type does not contain a valid type şekline hata alıyorum ve Facebook'a giremiyorum.

Defalarca denememe rağmen the response's Http content type does not contain a valid type hatası karşıma çıktı

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mobil üzerinden Facebook'a girmek istediğinizde alınan hatanın sebebi Facebook sunucularında geçici bi hata olmasıdır.

    Mobil üzerinden, cep telefonu ile facebook'a girmek istediğinizde the response's Http content type does not contain a valid type hatası alıyorsanız Facebook sunucuları çökmüş demektir.

    Bu durum geçicidir.  Facebook sunucuları çökmüş demektir.

    Tek yapabileceğiniz beklemek.

    Facebook sunucuları bazen teknik sebeplerden dolayı sorun yaşayabilir. Bu gibi durumlarda size yanıt veremez. Facebook teknik ekibi tarafından bu durumun düzeltimesi gerekmektedir. Yani Facebook kullanıcılarının beklemekten başka yapabileceği bir işlem yok.

    hakan hakan (15424)