the setup files are corrupted hatası

"the setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program" hatasi aliyorum netden cozumler aradim ama hic biri ise yaramadi.

the setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program hatasının çözümü nedir?

terlan607 terlan607 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    the setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program hatasının anlamı kurulum dosyalarının bozuk olduğu ve başka bir kurulum dosyasından işlem yapmanız gerektiğidir.

    the setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program hatasının çözümü için şunları deneyebilirsiniz:

    • Antivirüs programı varsa kapatın ve öyle indirme yapın.
    • Download işlemlerinde indirme yöneticisi kullanın IDM gibi.
    • Bu hatayı tek bir dosyada alıyorsanız programı başka bir siteden tekrar indirin.
    • Farklı bir tarayıcı ile dosyayı indirin ve sonra çalıştırın.
    • Bilgisayarınızda virüs taraması gerçekleştirin : MalwareBytes nasıl kullanılır? linkinden yaralanabilirsiniz.
    • Dosyaları bir indirme yönetici ile indiriyor ve bu hatayı alıyorsanız  indirme yöneticisini devre dışı bırakın.
    murat murat (12492)