The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program

The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program bu hatayı kardeşim oyun indirirken alıyordu. Oyun dosyasını orjinal sitesinden defalarca indirmemize rağmen her seferinde indirdiğimiz dosyayı açmak istediğimizde The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program hatası ile karşılaştık.

Nereseyse tüm setup dosyalarında bu hata karşımıza çıktı. Tüm exe dosyalarında bu hata vardı.

The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program hatasının çözümü nedir?

Benim bulduğum çözümü aşağıda paylaştım. İşletim sistemi Windows 7.

sedapekmez sedapekmez (624)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program hatasının çözümü:

    Bu hataya benim bulduğum çözüm şu şekilde.

    • Öncelikle indirme işlemlerini Firefox ile yapıyordum. Chrome kurdum ve indirmeleri Chrome üzerinden gerçekleştirdim.
    • AVG anti-virüs yazılımı kuruluydu antivirüs yazılımını kaldırdım.
    • Daha sonra geçen gün uzmanim.net'te tanitilan Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? programı ile bilgisayarı tarattım, bir kaç toolbar ve virüs buldu temizledim.
    • Bu işlemlerden sonra Chrome üzerinden yaptığım indirmelerde tüm exe dosyaları çalışıyordu

    yukarıdaki aşamalardan sonra The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program hatası çözüldü.

    Benim gibi aynı hatayı yaşayan arkadaşlar olursa yukarıdaki aşamaları gerçekleştirebilirler.

    sedapekmez sedapekmez (624)