The Sims 3 Çalışmayı Durdurdu Hatası!

Bazen Çalışmayı Durdurdu. Hatası İle karşılaşıyor! bunun çözümünu Sizler için Çözeceğiz.

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    1-Başlata basın ve cmd yazıp aratın.Tıkladıktan sonra karşımıza siyah bi ekran çıkacak.

    bcdedit /set IncreaseUserVA 3072

    2-Bunu elimizle oraya yazdıktan sonra enterlayıp bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.Sorun çözüldü,İyi eğlenceler!

    Dipnot:W10da çalışmayabiliyor.Denemenizde fayda var.

    esty esty (-48)
    7 yıl önce cevaplandı

      oyuna bi kaç gün önce saç kıyafet falan indirdim daha sonra oyuna girdim hiç bişi yoktu ama gece çalışmayı durdurdu hatası almaya başladım ilk olarak indirdiğim ek paketlerini falan sildim ama olmadı daha sonra originden repair yaptım yine olmadı sonra cmd ile ilgili olan çözümü yaptım başarıyla gerçeklesti dedi ama yine aynı hatayı aldım napabilirim 2 gündür kafayı yicem bu arada oyunda ek paketlerde orjinal .

      aswang aswang (1)
      6 yıl önce cevaplandı

        Oyunlardan anlamam ama Sistem Geri Yükleme yaparak hata öncesi bir zamana dönmeyi deneyebilirsin (@aswang):

        Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

        temmuz temmuz (12505)
        6 yıl önce cevaplandı

        • dedinize baktım ama daha sonra açılmama gibi durumlar olabiliyomuş bunu pek göze alamam açıkcası :/ yine teşekkür ederim yardımınız için aswang 6 yıl önce
        • Anlamadım neye baktığını ve neyin, neden açılmama riski olduğunu? Ama eğer baktım dediğin şey sistem geri yükleme ise ne pc'nin nede oyunun açılmama riski olmaz. En fazla olabilecek şey sistem geri yüklemenin başarısız olmasıdırki bu haldede zaten bir değişme olmayacaktır, aynı durum sürecektir. Sistem geri yüklemede geri alma noktasının pc'nin ve The Sims 3 oyununun problemsiz çalıştığı bir tarih seçilmesi gerekir. Hepsi bu ve bunun bir riski falanda yok @aswang temmuz 6 yıl önce

        Arkadaşlar soru veya konu eski fakat bu hataya çözüm arayanlar için bir faydam olur diye eklemek istedim. Sistemi win 8.1 pro x64 i3 olanlar için RAM in herhangi negatif bir etkisi olmuyor. Şöyle çözdüm ki; 2 ekran kartı driver'ınız varsa birini devre dışı bırakın oyun çalışacaktır.

        ddamla ddamla (1)