The spotify application is not responding

Spotify bilgisayar üzerinden açmaya kalkıştığımda the spotify application is not responding uyarısı alıyorum bunu nasıl çözebilirim?

bl4lev bl4lev (790)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba, bu hatayı çözmek için ilk olarak başlat bölümünden başlayacağız

    Ayarlar > Uygulamalar adresini takip ediyoruz ve uygulamaları göreceğiz

    Bu listeyi ara içerisine Spotify yazıyoruz ve üzerine tıklayıp Gelişmiş seçenekler'e giriyoruz

    Sıfırla butonu basıyoruz işlem başlıyor bekliyoruz işlem bitince Spotify uygulamasını açıyoruz

    ve son olarak tekrar giriş bilgilerini dolduruyoruz bilgiler girdikten sonra biraz bekleyin ekran hemen gelmeyecektir bekleme işlemi bitince ekran gelecektir

    ve sorun çözüldü

    Görev yöneticisi üzerinden yapan ve işe yaramayanlar için bu çözüm bulundu

    bl4lev bl4lev (790)
    3 yıl önce cevaplandı

      Görev Yöneticisi'nden Spotify'a gelip "Görevi Sonlandır"a tıklamak yetiyor.

      anilerdogan anilerdogan (1)