The supplied message is incomplete. The signature was not verified.

FileZilla ile Godaddy Windows sunucularına upload yapmak isterken The supplied message is incomplete. The signature was not verified. hatası alıyorum. Ftp ile dosyalar transfer edilemiyor.

Hata tam olarak şu şekilde

Yanıt:    125 Data connection already open; Transfer starting.
Yanıt:    550 The supplied message is incomplete. The signature was not verified.
Hata:    Dosyanın 374.784 bayt/24 saniye kadarı iletildikten sonra aktarılamadı

alattin alattin (16984)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FileZilla ile Windows  IIS 8sunucuya TLS/SSL ile bağlanılmak istendiğinde The supplied message is incomplete. The signature was not verified. hata mesajı alınabilir.

    Bu durum FileZilla Ftp istemcisinden kaynaklanmaktadır

    Sorunun çözümü için başka bir FTP istemci kullanmalısınız.

    Örneğin Core FTP, ücretsiz ve Windows tabanlı bir FTP istemcidir.

    Core FTP buradan indirebilirsiniz.

    Core FTP ile hatasız bir şekilde TLS üzerinden FTP bağlantısı sorunsuz gerçekleşecektir.

    alattin alattin (16984)