thebestoffersintheweb yazılımını nasıl sılerız google arama motoru gıbı gelıyor sureklı sılemıyorum daemon tools yukleyınce oldu

thebestoffersintheweb dıye bir yazılım cıkıyor aynı arama mototları gıbı deamon tols yükleyınca başladı silinmiyorda dosyasınıdıa bulamadım daemon toolsu sıldım fakat bıldırımler devam edıyor nasıl bır cozum yolu vardır  hayırlı ramzanlar

mustafa3838 mustafa3838 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarını şu antivirüs programları ile tara ve çıkan virüsleri temizle.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)