"This document was created by the trial version of Print2PDF" hatası

bazı pdf dosyalarında şu hatayı alıyorum

This document was created by the trial version of Print2PDF. !
Once Print2PDF is registered, this message will disappear.!
Purchase Print2PDF at http://www.software602.com

bu yazı pdf sayfaların tümünde yer alıyor bazı sayfaların alt kısımları görünmüyor okumaya engel oluyor, bunu nasıl silebilirim.

alpolat alpolat (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anladığım kadarıyla bilgisayarında Print2PDF programını kullanıyorsun. Hatada sana şunu diyor: "Bu dosya, Print2PDF'nin deneme sürümüyle oluşturulmuştu. Önce Print2PDF'yi lisanslamalısın."

    Acrobat Reader DC ile dosyayı açmayı denedin mi? Onda açılıyor mu?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • hocam dosyayı ben oluşturmadım adobe reader ile açınca bu hatayı alıyorum. alpolat 5 yıl önce
    • Anladım. Her neyse sonuç itibariyle o dosya Print2PDF yazılımının deneme sürümüyle oluşturulmuş. Tekrar onunla açmak gerekiyor @alpolat omercik 5 yıl önce

    Mesajdan anladığım kadarı ile  Print2PDF programı ile PDF dosyası oluşturmuşsun.  Print2PDF programı da lisans gerektiren bir program. Bu tür programlar ücretsiz kullanımlarda oluşturdukları belgelere bu tür yazılar eklerler.  Print2PDF programını lisanslaman gerekir  ya da başka program ile PDF dosyalarını oluşturmalısın, düzenlemelisin.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • hocam dosyayı ben oluşturmadım adobe reader ile açınca bu hatayı alıyorum. alpolat 5 yıl önce
    • @alpolat o zaman senin yapabileceğin bir şey yok. Bir PDF editörü varsa (Adobe Acrobat gibi) dosyayı düzenleyip yazıları silmeyi deneyebilirsin. Yoksa bir şey yapamazsın. alattin 5 yıl önce