This software has already been installed on your computer Java hatası

Java yüklenirken  elektrik kesildi ve yükleme doğal olarak yarıda kaldı. Şimdi java yüklemek istediğimde  aşağıdaki gibi uyarı veriyor:

This software has already been installed on your computer. Would you like to reinstall it ?

Bu uyarıya Evet diyerek yeniden yüklemesini istiyorum. Sonra da: "Bu eylem yalnızca şu anda yüklü eylemler için geçerlidir" şeklinde bir hata veriyor.

Bu sorunu nasıl çözerim?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Java ile ilgili aşağıdaki hatalardan birini alıyorsanız,

    This software has already been installed on your computer. Would you like to reinstall it?

    This action is only valid for products that are currently installed.

    JavaMSIFix.exe programını kullanabilirsiniz. JavaMSIFix uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

    Programı çalıştırdıktan sonra Click To Fix'i tıklayın.

    Yukarıdaki işlem çözüm olmazsa

    Önce Javayı kaldırın.

    http://www.java.com/en/download/uninstallapplet.jsp adresinden Java kaldırma eklentisini yükleyebilirsiniz. Bu eklenti tarayıcı tabanlıdır ve indirme yapılamaz.

    Daha sonra javayı yeniden yükleyin.

    cemkara cemkara (4215)