This video has not uploaded yet or th video sorunu

Bazı video sitelerinde video izlemek istediğimde oynat butonunun altında

This video has not uploaded yet or th şeklinde hata alıyorum ve videoyu izleyemiyorum. Örneğin Vk.com videolarında bu hata ile sıkça karşılaşıyorum.

This video has not uploaded yet or th hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    This video has not uploaded yet or th hatasının bir kaç sebebi olabilir:

    1. Bilgisayarınızda IDM yani internet download manager yüklü ise bu hatayı alabilirsiniz. Eğer idm kullanıyorsanız IDM > Seçenekler > Video yakala bölümünden kullandığınız tarayıcıyı kaldırım tamam tıklayın.
    2. Bilgisayarınızda yüklü bir internet security, antivirüs yazılımı varsa bu sorun çıkartıyor olabilir.
    3. Örneğin Avira Premium kullanıyorsanız bu sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda antivirüs veya internet security programını kapatırsanız sorun düzelecektir.

    Yukarıdaki aşamalar This video has not uploaded yet or th hatasının çözümü olacaktır.

    hakan hakan (15424)