Thunder VPN nedir? Thunder VPN nasıl kullanılır?

Thunder VPN servisi tam olarak nedir, ne işe yarar? Thunder VPN ücretsiz mi?

Thunder VPN telefona nasıl indirilir?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Thunder VPN, yasaklı sitelere giriş için kullanabileceğiniz Android için %100 ücretsiz VPN servisidir. Thunder VPN servisini internette güvenli bir şekilde dolaşmak veya yasaklı sitelere girmek için kullanabilirsiniz.

    Thunder VPN ücretli mi?

    Thunder VPN, gerçek anlamda ücretsiz VPN servisidir. Yani ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 farklı sürümü yok, sadece tek ve tamamen ücretsiz bir sürümü var. Ayrıca yasaklı sitelere giriş için herhangi bir sınırlama da bulunmuyor. Dilediğiniz kadar sınırsızca kullanabilirsiniz.

    Thunder VPN nasıl kullanılır?

    1. Buradan Thunder VPN Android uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirin.
    2. İndirdikten sonra açın.
    3. Ücretsiz VPN'i kullanmak için uygulama arabirimindeki connect tuşuna basın.
    4. Sonra bir uyarı gelirse "bu uygulamaya güveniyorum" seçeneğini seçin ve Tamam'a dokunun.
    5. Bu aşamada bağlantı gerçekleşecek.
    6. Ekranda Connected yazınca ücretsiz VPN'i kullanabilirsiniz.

    Thunder VPN'i kullanmalıyım?

    Piyasadaki "ücretsiz" diye kendini gösteren ama aslında tam anlamıyla ücretsiz olmayan VPN'ler arasında tercih edebileceğiniz en iyi ücretsiz Android VPN uygulamalarında biri olduğunu söyleyebilirim. Kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)