Thunderbird birden fazla hesabın gelen kutusunu tek bir yerde görme

Mailler için Mozilla Thunderbird kullanıyorum. Birden fazla email hesabı kurulu. Her seferinde tek tek hesaplara tıklayıp gelen kutularına bakmam gerekiyor. Mozilla Thunderbird Gelen kutularını birleştirmek mümkün mü? Tek bir gelen kutusunda tüm hesaplara gelen mailleri nasıl görebilirim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mozilla Thunderbird email istemcide gelen kutularını birleştirmek mümkün. Thunderbird içinde gelen mailleri tek bir yerde görmek için şu adımları izleyin:

    1. Mozilla Thunderbird uygulamasını açın.
    2. Mozilla Thunderbird içinde Görünüm bölümüne tıklayın.
    3. Mozilla Thunderbird Görünüm menüsüden Dizinler > Birleşik seçeneğini tıklayarak seçili duruma getirin.
    4. Dilerseniz Tümü seçeneğinin işaretini kaldırın.

    Bu şekilde Mozilla Thunderbird birdan fazla email hesabının gelen kutusunu Birleşik Dizinler > Gelen altında göstermeye başlayacaktır.

    alattin alattin (16999)