Thunderbird.net şunu yapmak istiyor: Birden çok dosya indirme

Thunderbird indirmek istiyorum. İndirme sayfasında Thunderbird.net şunu yapmak istiyor: Birden çok dosya indirme diye uyarı geldi.  İzin ver ve engelle butonları var. Bu nedir? Chrome'da ilk defa böyle bir uyarı ile karşılaştım.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosya indirme sayfası açıksa ve yanlışlıkla sayfayı filan yenilediysen dosya indirme işlemi bir kaç kez tetiklenmiş olabilir. Bu sebepten Google Chrome Birden çok dosya indirme uyarısı vermiştir.

    Önemli bir uyarı değil. Sayfadan çıkarsan ya da engelle botununa basarsan sorun kalmaz. Aynı anda dosya iki ya da daha fazla defa indirilmeye çalışılıyor bundan dolayı uyarı vermiş Chrome.

    hakan hakan (15424)