Tigoes güvenilir mi ?

tigoes g7000 almayı düşünüyorum bu kulaklığı kullanmamış olsanız bile marka güvenilir mi eğer kullanan varsa tavsiye ediyormu ?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tigoes web sitesine baktım. Sıradan bir Çin ürünü / markası. Muhtemelen fason üretilip üzerine Tigoes markası basılıyor. Herhangi bir noname ürün almaktan farkı yok gibi görünüyor.

    Fakat hepsiburada.com gibi sitelerde tigoes klavye yorumları oldukça iyi. Alanlar fiyat / performans kriterine göre oldukça memnun.

    tigoes g7000 için; bu fiyata efsane bir ürün beklemek hata olur. İşini görür mü görür. tigoes g7000 için n11 yorumları da oldukça iyi.

    hakan hakan (15424)