Tıkladığım her link yeni pencerede açılıyor

Chrome kullanıyorum. Örnek vereyim Youtube'de açıklama kısmında mavi linkler olur ya onlara tıklıyorum yeni pencere açılıyor önceden böyle yapmazdı yeni sekmede açılırdı. Bende bu yüzden mavi linkin üstüne gelip yeni sekmede aç diyorum. Bu sorunu nasıl çözeceğim?

blogger blogger (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'u varsayılan ayarlarına döndürme

    • Chrome'da adres satırına şunu yazın: chrome://settings/
    • Ayarlar'a gideceksiniz, buradan en altta "sıfırla" diye bir seçenek bulunur. Buna tıklayın ve Chrome tarayıcı varsayılan ayarlarına dönecek, sorunun çözülüp çözülmediğini denersiniz

    Yukarıdaki işlemi yaptınız ama düzelmediyse bir önerim daha var:

    Google Chrome'u data dosyalarıyla beraber kaldırıp yeniden yükleme

    • IObit Uninstaller yazılımını kullanarak Chrome'u kalıntı dosyalarıyla beraber kaldırın
    • Kaldırdıktan sonra sırasıyla Program Files, Program Dosyaları (x86), ProgramData ve AppData konumlarından Google Chrome ile alakalı ne varsa hepsini silin
    • Son olarak Google Chrome'u tekrar yüklersiniz
    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • bunları yapacağıma silip yüklesem daha iyi olmaz mı :D blogger 6 yıl önce