Tıklıyorum fakat hiçbir şey olmuyor

Başlıktan da anlaşılacağı gibi indirdiğim oyunun crack, dll dosyaları vs. hemen herşeyi yaptım. En azından öyle yaptığımı düşünüyorum çünkü çok fazla bilgim yok oyun kurmayla ilgili..
NFS14.exe adlı dosyaya tıklıyorum fakat ne bir uyarı ne de başka bir şey oluyor.
Şu da var: Oyunun kendi oluşturduğu game adlı klasörün içinde bulunan, yine aynı isimde NFS14.exe adlı dosyaya tıkladığımda bu sefer we're sorry, an error has occured başlığı altında origin is not installed, and is required to play your game. uyarısı çıkıyor. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler..

onurbati onurbati (3)
9 yıl önce sordu

  • oyunu sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır dermsiniz. laboustasarim 9 yıl önce
  • Sorunu çözdüm. Crack dosyasını oyunun kurulmuş klasörüne atmam gerekiyormuş. Cevabın için teşekkür ederim. onurbati 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Denedim fakat değişen bir şey olmadı. Aynı addaki diğer dosyaya geldim ve aynı uyarıyı verdi.

onurbati onurbati (3)