time-to-read.ru reklam virüsü nasıl temizlenir?

öncelikle merhaba . bir torrent indirmeye çalışırken pc istemedğim şeyler olmaya başladı. ben ne taratsam arama motorunda benim istedğim sayfa anlık açlıp sonrasında farklı reklam dolu sayfaya yönleniyordum. sizin sayfanızı arar ikende aynı şeyler oldu. norton 360 premium aldım. oda fayda etmedi.  safe finder sorunsalı ile alakalı yazınızı adım adım uyguladım gerekli programları indirdim. zannediyroum onu çzdüm ama bu timetoread. ru  sayfa açılmasını ve yandan çıkan reklamları ısrarla engelleyemiyorum. bununla alakalı yardımcı olursanız çok mutlu olrum.şimden çok teşekkür ederim.

arzuylc arzuylc (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Reklam virüsü kapmışsın. Aşağıda ki programları indir tarat.

    Ayrıca torrent'ten oyun indirmeyi acilen bırakmalısın. Torrent'i bırak, bilgisayarı bırakma.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarına zararlı reklam yazılımı bulaşmış. Yine şanslısın, ben fidye virüsü bulaştırmıştım. Yukarıda @hydra'nın eklediği her 2 konu da önemli, o makaleleri tek tek dikkatlice okuyup söylenenleri yapman gerekiyor. Ek olarak şu video da sana yardımcı olabilir: Reklam virüsü temizleme nasıl yapılır?

      omercik omercik (9418)