Tivibu abonelik iptali nasıl yapılır?

Tivibu abonelik sonlandırma

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tivibu abonelik iptalini en kolay fax çekerek yapabilirsiniz. Tivibu iptal dilekçesine ad soyad, üyelik numarası, telefon numarası gibi bilgilerinizi ekleyip iptal fax numarasına göndermeniz gerekiyor.

    1. Aboneliğinizi sonlandırmak istediğinizi belirten dilekçeyi A4 kağıdına yazın ve Tivibu iptal fax numarası olan 0312 306 0716 numarasına faxlayın.
    2. Tivibu fax numarasının değişmiş olma ihtimaline karşı 444 5 375 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp yeni Tivibu iptal fax numarasını öğrenebilirsiniz.
    3. Son olarak dilekçenizi yazın ve tivibu iptal fax numarasına gönderin.

    Tivibu iptal dilekçesi yazıp gönderdikten sonra en fazla 1 hafta içinde Tivibu abonelik iptali gerçekleşecektir.

    Tivibu iptal dilekçesi örneği:

    .............. numaralı Tivibu abonesiyim, kullanmayı düşünmediğimden , mevcut aboneliğimin tamamen kapatılarak sonlandırılması, varsa ödeyeceğim ücretlerin veya Taahhütlerin tarafıma bildirilmesi, kapatılması durumunda herhangi bir ödeme yükümlülüğü altına girip girmeyeceğimin tarafıma bildirilmesi yoksa hattımın kapatılması ile ilgili işlemlerin yapılmasını arz ederim.

    Gereğinin yapılmasını istiyorum.

    Tivibu abonelik numarası: ......................

    T.C. No: …………………

    Tel.: 05……….…….

    Adres:                                                                                                                                                ../../2018

    ………………………………….                                                                                                                   imza

                                                                                                                                                               Ad/Soyad

    ÖNEMLİ NOT: Tivibu abonelik iptal dilekçesi ile beraber kimliğinizin fotokopisini de göndermeniz gerekiyor. Kimlik fotokopinizi eklemeyi unutmayın.

    omercik omercik (9418)