Tivibu modem ve kutusu kayboldu ne kadar ücret öderim?

İyi günler ben evime interner ve tivibu bağlattım ama bazı nedenlerden dolayı kapattırmak zorunda kalacağım modem ve tivibu kutusu kayboldu ve tahadüt de bitmedi nekadar borç öderim yardımcı olurmusunuz.

burhanyldz06 burhanyldz06 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Modem'in fiyatı yanılmıyorsam 250-300 TL'ydi. 200 TL de olabilir tam emin değilim. Sizden isterken fiyatı arttırabilirler belki, bunlardan her şey beklenir. Arayıp öğrenin isterseniz.

    hydra hydra (3800)