Tlfnda sesli görüşme yaparken ses kayıt sistemi devre dışı bırakılır mı?

Telefon da sesli görüşme yaparken bazen farkında olmadan ses kaydete dokunuyorum ve konuşmam kaydediliyor .

Bunu yeni fark ettim.

Bu ses kaydet sistemini devre dışı bırakabilir miyim?

mat7 mat7 (336)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Senin telefonun Redmi ya da Xiaomi idi yanlış hatırlamıyorsam. Senin için baktım ama arama ekranından sea kayıt özelliğini kaldıramıyorsun.

    Fakat Telefonun güncelleme alıyorsa (ayarlar > telefon hakkında MIUI sürümü yazan yere dokunduğunda güncelleme var mı yok mu kontrol eder)  MIUI 14 sürümünü yükleyebilirsen orada ses kaydetme doğrudan fark etmeden dokunabileceğin bir yerde değil. Bir alt menüye yerleştirmişler.  MIUI 14 güncellemesi yapabilirsen bu sorunun çözülür.

    murat murat (12492)
    9 ay önce cevaplandı

    • Şuanda alcatel 5024F Kullanıyorum . @ murat (12309) mat7 9 ay önce