Toki başvurusu yaptıktan sonra bankaya para yatırılmazsa tekrar başvuru yapılabilinir mi?

Arkadaşlar bu sorum siteye uymadığını biliyorum.

Çok ters ise zaten silin kırılmam .

Ben şu sorumun cevabını internette  bulamadım inşallah sizden bir yardım alabilirim.

Surum şu  Toki başvurusu yaptıktan sonra üç gün içinde bankaya para yatırılamazsa tekrar başvuru yapılabilir mi ?

Yada parayı yatırmadan başvuru iptal ettik . Daha sonra tekrar başvuru yapılabilinir mi ?

Biliginiz varsa paylaşın lütfen benimle....

mat7 mat7 (336)
1 yıl önce sordu

  • Sen eskilerdensin, sorunun kalmasında bir mahsur yok mat alattin 1 yıl önce
  • Çok teşekkür ederim. İnşallah cevap veren olur . @alattin(42) mat7 1 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Şöyle Toki Destek numarası var:  444 86 54

Toki'nin yeni projesinin sözleşmesine baktım ama senin sorduğun hiç bir sorunun cevabı yok. Tek başvuru hakkın olduğu yazıyor sadece başvuru iptaline dair bir bilgi göremedim. Dilersen telefonla bir sor. Belki  toki destek hattı bu konuda yardımcı olabilir.

alattin alattin (16984)
1 yıl önce cevaplandı

  • Evet bende çok araştırdım soruma cevap bulamadım. Telefon için teşekkürler . Ararım . Cevap alırsamda yazarım buraya . Birde şunu anlamadım sms geldikten sonra mı para yatacak ? yoksa para yattırdıktansnramı sms geliyor? @alattin (16497 mat7 1 yıl önce
  • @mat7 işleyiş konusunda bilgi sahibi değilim maalesef. Muhtemelen yukarıdaki telefon gerekli bilgileri verecektir. alattin 1 yıl önce