Tom Clancy's The Division ÜCRETSİZ !!

  • Ne zamana kadar geçerli?

  • The Divison nasıl ücretsiz alınır?

  • Nasıl indirilir?

  • Sistem gereksinimleri nedir?

  • UPlay nedir? Nasıl İndirilir?
hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ne zamana kadar geçerli?

    Oyunu 1 Eylül saat 10 ile 8 Eylül saat 11 arasında kütüphanenize ekleyip istediğiniz zaman oynayabilirsinizdir, kalıcıdır.

    The Divison nasıl ücretsiz alınır?

    Öncelikle Bu Linkten Ubisoft'a giriş yapacaksınız. Eğer hesabınız yoksa hesap oluşturun.

    Daha sonra Buradaki linkten Aşağıda ki gibi PC yazan yere tıklayıp oyunu hesabınıza ekleyeceksiniz.

    İşlem tamamlandığında şöyle bir şey olacak;

    Oyun artık kütüphanenizde, emin olmak için kütüphanenize girip bakabilirsiniz;

    Oyunu indirip oynayabilmeniz için UPLAY'i indirmeniz gerekiyor. Eğer oynayacak sisteminiz yoksa bile kütüphanenize eklemek te yarar var.

    Sistem gereksinimleri nedir?

    RESMİ SİTESİNDE;

    Bu şekilde belirtilmiş.

    UPlay nedir? Nasıl İndirilir?

    UPlay, Ubisoftun geliştirdiği bir oyun Launcherı. Kendi geliştirdikleri oyunları buradan alabilirsiniz. Ve zamanı geldiğinde Steam'den daha ucuza oyun alabilirsiniz.

    İndirmek için aşağıda ki linke tıklayarak resmi sitesinden resmi launcherını indirmeyi başlatabilirsiniz;

    hydra hydra (3800)