tomtom mu yoksa sygic mi?

Arkadaşlar paraya kıyıp adam akıllı navigasyon uygulaması almak istiyorum. tomtom ile sygic arasında kaldım. Hangisini öneririsiniz?

irfan irfan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sygic :)

    Ben çok anlamam ama öyle.. Oğlum iyi anlıyor ve memnuniyetle Sygic kullanıyor.

    Not: Ben araba kullanmıyorum. Araba ve Sygic kullanan oğlum. Benim telefonumdada var ama öyle işte.. Zevkine gibi.. Yaya veya şehiriçi adres takibindede işime yarıyor.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • :) eyvallah abicim..çook tedirgin yazdın yawçç:) irfan 8 yıl önce
    • :) temmuz 8 yıl önce
    • Çok bilmediğim için ahkam kesmek istemedim. O yüzden.. :) temmuz 8 yıl önce
    • Sygic kullanıyorum, ben de tavsiye ederim. murat 8 yıl önce