Toolbarblocker güvenli mi?

Acaba toolbarblocker programı güvenli mi?

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Gönderdiğin linkteki sitede güvenliği tehdit edecek bir durum söz konusu değil linkteki program yerine Toolbar yazılımını kaldırmak için Adwcleaner adında bir program sorununu çözecektir.

    Adwclenar nedir nasıl kullanılır uzmanım nette daha önceden paylaşılmış aşağıdaki  linke tıklayarak incelersen faydalı olacaktır.

    Link : Tıkla

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ek olarak gönderdiğiniz sitenin virus total online ve scanurl.net tarama sonuçlarını da aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

    Virus Total Sonuçları : Tıkla

    Scanurl.net Sonuçları : Tıkla

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bu progranı denedim olmuyor ataberk11 7 yıl önce
    • gösterdiğim site güvenilir midir ataberk11 7 yıl önce
    • Sitede güvenliği tehdit edecek bir durum yok tahatugyan 7 yıl önce