Topladığım sistemdeki parçalar birbirine uyumlu mu?

Merhaba arkadaşlar ben internetten bir sistem topladım.Bu sistem parçaları birbirine uyumlu mu?

Gta 5 gibi oyunları kaç fps de açar?

http://i.hizliresim.com/qB9PQq.jpg

http://i.hizliresim.com/MJ9L89.jpg

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

  • Arkadaşlar cevabı bilen yok mu? kahramanca42 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bütçenizi söyleyebilirseniz daha iyi bir pc toplayabiliriz.Topladığınız sistem hem eski hem de biraz dengesiz olmuş.Örneğin aldığınız anakart üzerinde dahili ekran kartı bulunmakta.Harici ekran kartı alacaksanız Apu sistem almanıza gerek yok.

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce cevaplandı

    Topladığın sistem 2269TL tutuyor bu bütçeyle çok daha iyi bir sistem toplanabilir oyun amaçlı istiyorsan sana önerim şu şekilde :

    Anakart : MSI H110M PRO-VD

    Ekran Kartı : ASUS GTX 950 STRIX 2GB

    Ram : Kingston HyperX Fury 8GB

    İşlemci : Intel Core i3 6100

    Harddisk : Seagate 3.5″ 1TB Barracuda 7200 RPM

    Kasa : Cooler Master RC-K350

    Monitör : Viewsonic 21.5″ VA2265S

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba benim seçtiğim monitör ve kasayla bunların farkı nedir? kahramanca42 7 yıl önce
    • Seçtiğin kasada güç kaynağı bulunmamaktadır ekstra olarak senin alman lazım benim verdiğimde içinde 600Watt gücünde güç kaynağı takılı. Monitör olarak benim önerim bu fiyat olarak biraz daha uygun ikisinin arasında pek fark yok tabi senin seçtiğin montiröde alınabilir. İşlemci olarak pek doğru bi karar değil,Senin seçtiğin ram 1600MHZ onun yerine 2133MHZ ram tercih ettim. Bu sistem ile o sistemi karşılaştırıldığında bu sistemle çok daha iyi performans elde edebilirsin. ardahd 7 yıl önce