3500 TL civarı toplama Bilgisayar(kasa) Önerisi.

Bütçe 3.500 TL civarında bi kasa toplamayı düşünüyorum.Tavsiye ve fikirlerinizi alabilirmiyim...

oquzhan24 oquzhan24 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    3 - 4 Hafta önce aşağıda ki sistemi 3500 TL'ye rahatlıkla alınabiliyordu. Şimdi ise alınamıyor maalesef.

    Ancak aşağıda ki APU sistemi 3500 TL'ye alabilirsin;

    İşlemcinin içine Dahili bir GPU var ve oyunları düşük-orta ayarlarda oynatabilecek bir GPU, RAM tarafında G.Skill'in 3600 MHz 8 GB belleğe sahip 2 adet RAM bulunmakta. APU sistemler de Çift kanal bellekler çok önemli, o yüzden bu şekilde 2 adet RAM ekledim.

    Hazır sistem şeklinde mi alacaksın yoksa yukarıda ki gibi parça parça mı?

    Aşağıda ki sistem de gayet iyi bir sistem;

    Toplamda 4143 TL tutuyor. Parçalardan kısma yapıp ekran kartına yüklenmedim, herşey olması gerektiği gibi stabil ve dengeli. Eğer SSD yetersiz diyorsan 320 GB HDD alabilirsin ayriyetten, 63 TL idi en son.

    hydra hydra (3800)