Toplama bilgisayar tavsiyesi verir misiniz?

Dostlar merhaba, bir kaç defa aynı soruyu sordum kusura bakmayın ama bütçe bir kaç günde aniden değişti. 8000TL Bütçe ile bi sistem tavsiyesi verebilir misiniz? Her türlü oyunu oynuyorum ve "Adobe Photoshop, After Effects, Premiere Pro" tarzı programları kullanıyorum. Bir de tavsiye verirken lütfen şu tarz cümleler kurmayın : "Şu parçayı düşür, bu parçayı yükselt." Biraz cahilim bu yüzden hangi parça hangisine iyi gider, hangisinin soketi diğerine uyar veya birbirine uyumlu çalışır vs. hiçbir bilgim olmadığı için şöyle söylerseniz daha iyi "Bu parçayı, x parçasıyla değiştir." gibi.

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk sistem:

    Toplam 4035 TL. Ekran kartı için 3800 TL para kalıyor, ekran kartları stoğa gelince ( Gelirse tabii ) 3800 TL'ye alınabilecek en iyi ekran kartını almaya çalışın, şu an net bir şey belli değil.

    Hazır sistem olarak;

    Yukarıdaki gibi özelleştirme yaparsan gayet iyi olur, 2x8 RAM + RTX 2060 + 1 TB HDD + A400 480 GB SSD.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Dostum teşekkür için yazıyorum, sistem mükemmel. Muhtemelen bunu satın alacağım. Ellerine sağlık ve değiştirmek istediğin bir şey varsa ekleyebilirsin, bir kaç gün daha zaman var. egesacinti 3 yıl önce
    • Bu şekilde gayet iyi :) @egesacinti hydra 3 yıl önce