Toplama Bilgisayar

Arkadaşlar ben bir bilgisayar toplatmak istiyorum ama size danışmak istedim. Toplatacağım bilgisayar tamamem oyun oynamak içindir bilginize. En son çıkan oyunları da açabilicek ve hiç kasmadan rahatca oyun oynayabileceğim bir bilgisayar için hangi parçalar ve ne kadar paraya ihtiyacım olduğunu yazarsanız çok sevinirim. Bütçemiz en fazla 2000 tl dir arkadaşlar.

erturanytskn erturanytskn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Size belirttiğiniz kriterlerde bir sistem toplamaya çalıştım. Fakat şu anki fiyatlar oldukça yüksek olduğu için, size bir süre beklemenizi önerebilirim. Çünkü özellikle Vatan Bilgisayar bazı günlerde tüm ürünler için %30'a varan indirim yapabiliyor. Bu indirimi yakalarsanız aynı sistemi yaklaşık 500 TL daha ucuza alabilirsiniz.

    Önereceğim sistemin indirimsiz değeri yaklaşık 2250 TL. Fakat isterseniz SSD almayarak veya önereceğim ekran kartı yerine R9 270 DUAL-X OC ekran kartını tercih ederek fiyatı 2000 TL civarına indirebilirsiniz.

    Aerocool GT Black SSD Ready Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası

    Codegen SX500 500W 80+ Aktif PFC Güç Kaynağı

    MSI Z97 PC Mate Anakart

    Intel Core i5 4690 İşlemci

    Kingston HyperX 8GB(2x4GB) DDR3 Ram

    Sapphire R9 280 DUAL-X Ekran Kartı

    Western Digital 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

    Kingston 120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache SSD

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim kardeşim yardımın için saol senin önerilerini vatan da çalışan personelle de paylaşacağım onlarda yardımcı olabilirler. erturanytskn 9 yıl önce