Toplama pc mi ? Marka pc mi ? Avantaj ve dezavantajları ?

5 ay sonra toplama pc elime geçecek bu zaman içinde avantaj ve dezavantajlarını öğrenmek istiyorum ve sizce marka pc mi yoksa topalam pc mi ?

Bence topalam pc performans ve bütçe olarak daha iyi sizlerede sormak istedim..

combine combine (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Markalar Sıkıntı çıkarıyor şu an adini vermiyeyim adamlar i7 diye size i7 nin ilk nesli geliyor piyasada olmayan allah bilir üzerinden kaç bilgisayar geçti. Toplama pc ler herzaman iyi olur . Senin alacagin PC sistemini söylermisin merak ediyorum Kaç tl fiyatı var sistemi nasıl ?

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Açıkçası bende bilmiyorum.Bi tanıdığımız var arkadaşından toplama pc veya malzemelerini alıp başkalarına para ekleyerek satıyor combine 6 yıl önce
    • Ve 5-6 ay sonra elime geçicek muhtemelen gidip bütçemi ve laptobumdan iyi olmasını söylerim :D combine 6 yıl önce
    • İnşallah güzel gelir. gelirsede beni unutma seninle oyun oynarız :=) nvidiagtx 6 yıl önce
    • İnşallah. (Ayıp ettin unuturmuyum :) combine 6 yıl önce