Toplu şekilde sürücüleri ve programları yükleyen program var mı?

Yaşadığım bir kaç sorun nedeniyle bilgisayarı sıfırladım ve bütün sürücüleri ve çoğu yazılımı tekrar kurmam gerekti ama bir kaç şey eskisi gibi çalışmıyor ve bilgisayarımdan eskisi gibi randıman alamıyorum: leptopun kendi internet sitesinde önerdiği klavye sürücüsünü kurarsam klavye çalışmıyor, windowsda bulunan standart sürücüyü kullanırsam klavye çalışıyor fakat leptopun kısayol tuşlarını kullanamıyorum touchpadi kitleme, uçak modu vb. performans konusuna gelirsek sıfırlamadan önce 60fps sabit oynadığım oyunu 30fpsde oynuyorum nvdia sürücüsünü en güncel haliyle kurmama rağmen

sanssiz sanssiz (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Buna katılımsız kurulum deniyor. Biraz araştırırsan bulabilirsin.

    kaydoluyorum kaydoluyorum (3)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Dirver Booster gibi programlar sıkıntı çıkarabiliyor. infinity 4 yıl önce

    Güncel olmayan

    Tarayıcı ve Antivirüs vb. uygulamaları güncellemene yardımcı olacak uygulama var ve ücretsiz. "Uygulam kesinlikle güvenilir ben de kullanıyorum"

    PatchMyPC nedir? PatchMyPC nasıl kullanılır?

    Driver vs. Güncelleyeceksen sana uygulama öneremem çünkü indirdiğin driver güncelleme uygulamaları bazen yanlış driver yükleye biliyor ve bilgisayarında hatalar oluşa biliyor "şahsen yaşadım"

    En iyi driver güncelleme uygulaması el ile resmi sitesinden indirip kurulum yapmak

    FPS düşüklüğü ekran kartının güncel olmamasından da kaynaklana bilir. Ekran kartını güncellemeni öneriyorum.

    Nvidia güncelleme

    Amd güncelleme

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      @darkcrak 'ın da dediği gibi Driver Booster gibi programlar soruın çıkarabiliyor böyle aman aman driver güncellemene gerek yok.

      infinity infinity (402)