Toplu Takip/Beğeni Nasıl Kaldırlır ?

Facebookta Çok Kişiyi Takip Ediyorum Nasıl Çıkabilirim Bu Kadar Kişiden BB bir de bir kaç sene önce beğeni hilesi yapmıştım rastgele sayfalar beğeniyodu şimdi durdu ama baya sayfayı beğenmişim arapça

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Topluca Facebook beğenilerini kaldırmak için çeşitli scriptler var ama bunlar sağlıklı ve güvenilir değil.

    Hızlıca facebook beğenilerini kaldırmak için şu yolu deneyebilirsin:

    1. Facebook hesabına giriş yap.
    2. Sol taraftan adının tıkla..
    3. Daha sonra üst bölümdeki Hareketler dökümünü gör seçeneğini tıkla.
    4. Sol taraftan Beğenmeler'i tıkla
    5. Sayfalar ve ilgi alanlarını tıkla.
    6. Şimdi  begeni hareketlerin listelenecek.
    7. Kalem simgesi (düzenle) tıkla beğenmekten vazgeç'i seç.

    Topluca değil ama alt alta listelenmiş sayfaları böylece hızlıca beğenmekten vazgeçebilirsin.

    hakan hakan (15394)
    6 yıl önce cevaplandı

    • peki takipleri nasıl kaldırcaz birhankg 6 yıl önce

    -2

    ...... ücretsiz olarak buradaki linki kullanarak otomatik bir şekilde bu işlemi ..... bir şekilde halledebilirsin.

    begenihilesi begenihilesi (-103)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Site kurallarına uygun olmadığı ve başka site reklamı ihtiva ettiği için mesaj muhtevasına müdahale edilmiştir. temmuz 6 yıl önce