topluluk kuralı ihlali nedeniyle instagramım kapatıldı

Merhabalar. İnstagramım 4 gün önce topluluk kuralı ihlali gerekçesiyle kapatıldı. İtiraz edebileceğime dair bir ekran düştü ve bende itiraz ettim. Bu doğrultuda Facebook bana mail gönderdi kod yazılı olan . Jpg formatlı fotoğrafımla beraber gerekenleri yapıp gönderdim. Hatta sabah bir kere daha çekip gönderdim. Ancak hala hesabım açılmadı. Bu konuda ne yapabilirim bir fikir verebilir misiniz lütfen? Hesabım kapandığı için oldukça üzgünüm...

1zeynep 1zeynep (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Siz gereken her şeyi yapmışsınız. Beklemek dışında yapabileceğiniz bir şey yok.

    instagram hzılı bir cevap vermiyor. Gerçi bu durum değişebiliyor.  Bazen hemen bazen günler sonra cevap veriyorlar. Sadece bekleyin. Eğer gerçekten topluluk kuralı ihlali yapmadıysanız instagram hesabınız tekrar açılır.

    murat murat (12492)