Tor Browser ve Deep Web hakkında bilgi verir misiniz?

Tor Browser'ı PC'ye kurdum ve çalışıyor, fakat Deep Web'e nasıl gireceğimi bilmiyorum. Belli bir adresi var mıdır?

muvel muvel (332)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Deep Web'in genellikle .onion uzantılı özel linkleri vardır ve bu linkleri kolay kolay bulamazsınız. Ayrıca herhangi bir arama motoruna "Deep Web'e gir" yazıp girebilmek mümkün değildir.

    Tor Browser'ın (veya Tor Ağı) Aralık 2016'dan itibaren ülkemizde kullanılması engellenmiştir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

        DeepWeb çalışıyor olsa bile, girmenizi tavsiye etmem. DeepWeb bizim erişebildiğimiz internet ortamından katlarca daha büyük. Zaten DeepWeb'de hackerlar, kiralık katiller ve daha birsürü iğrendirici (tiksindirici, rahatsız edici) içerik bulunuyor.

        toprak34 toprak34 (2026)