Torch Browser ve Facebook'tan video indirmek ücretlimidir ?

Torchta film indirmek ücretli midir ?

 Facebook'tan video indirmek ücretli midir?

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook'ta video indirmek ücretsizdir.Aslında zaten facebook ta video indirmek diye bir kavram da yoktur.Yani facebook.com sizi video indirmeye teşvik etmez.Siz isterseniz çeşitli araçlarla video indirebilirsiniz.

    İnternette kullanılan en yaygın video indirme programı Internet Download Manager adlı programdır.Bu programı kurduğunuzda Facebook, YouTube, Dailymotion, Twitter vs.. birçok sitede gezerken video indirme bağlantısını görebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Evet biliyorum facebook un video indirmeye teşvik etmediğini . Arkadaşın eklediği bir videoyu indirmem gerekiyordu ve Torch arama motorundan indirdim . Ücretsiz sanmıştım , ve faturama ek ücret yansıdı . Peki bu tavsiye ettiğiniz program ücretsiz mi video indirme olanı veriyor mu ? mat7 8 yıl önce
    • Siz torch tarayıcısından(browser) bahsediyorsunuz sanırım.O programı hiç kullanmadım ama açıklamasında video indirmeye yaradığı yazıyor.Açıkçası ücretli olacağından da şüpheliyim nasıl ücret olabilir ki? Siz o programdan bir kredi kartına benzer alışveriş mi gerçekleştirdiniz ki sizden ücret kesti?. Ayrıca bence torch browser kullanmanıza gerek kalmadan normal tarayıcı üzerinden de dediğim program ile indirme yapabilirsniz.Internet download manager programı ücretsiz video indirebilir.Ancak programı satın almalısınız ya da internette çeşitli kaynaklar üzerinden programı bir şekilde ücretsiz indirmelisiniz.Bunun nasıl yapılacağını söyleyemem ne yazık ki ancak google de arama yaparak çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.Internet download manager de video indirmek tamamen ücretsizdir. ismailsarp 8 yıl önce
    • Çok teşekkürler ayrıntılı cevabınız için. Doğrusu bende anlamış değilim kart olayı gibi bir durum yok sadece video indirdim kolayıma geldi bir anda ... Ve sonuç artan fatura ... Tavsiyeniz içinde teşekkürler . İyi çalışmalar kolay gelsin . mat7 8 yıl önce
    • Eğer yaptığınız sadece bu ise faturanızın artması için bir sebep olmamalı.Açıkçası çok şaşırdım faturanızın ayrıntılarını merak ettim e-faturanıza tekrar bakabilir misiniz?Ya da faturanız posta ile geldiyse tekrar inceleyiniz. ismailsarp 8 yıl önce
    • Evet sorunu buldum :) aslında bakmıştım kaç kere fakat insan sinirden göremiyor bazen :) Sebep başkaymış :) Tekrar teşekkürler her şey için . Kolay gelsin . iyi çalışmalar. :) mat7 8 yıl önce
    • Rica ederim, sorunu bulmanıza sevindim, size de kolay gelsin :) ismailsarp 8 yıl önce
    • :) Sağ olun :) mat7 8 yıl önce

    evet arkadaşım o site ücretli ve ayrıca hangi flimi indirmek istiyorsan google.com a yaz sonunada indir yaz enterle çıkar

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Facebooktan video indirmekte ücretli midir peki ? Ve ne kadar ücret olur ? ebruli 3 saat önce yorumu sil mat7 8 yıl önce