Torrent belirli kişiye seed etme

başlıktada yazdığım gibi bir torrenti belirli bir kişiye gönderebiliyor muyuz? gönderebiliyorsak nasıl yapıyoruz?

xebeth xebeth (37)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Torrent ile istediğim şeyi yapamazsın. Yani X GB veriyi doğrudan şu ip alsın diyemezsin.

    Programsız şu site ile yapabilirsin: https://www.sharedrop.io/ Bu site WebRTC teknolojisini kullanır ve doğrudan internet üzerinde birine dosya göndermeni sağlar.

    Diğer yöntem Skype gibi bir program ile yollamak . Yine FTP sunucu kurmak çözüm olabilir.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

      İstediğin şey torrentin ruhuna aykırı.  Torrent üzerinden belirli bir kişiye dosyası seed etmek istiyorsun anladığım kadarı ile. Böyle bir şeye ne gerek var?

      Dosyayı doğrudan o kişiye gönderebilirsin. Dosyanın boyutu çoksa veya birden çok dosyan varsa kendi bilgisayarına FTP kurarak istediğin kişiyle kullanıcı adı ve parola paylaşımı yoluyla erişim verebilirsin.

      murat murat (12492)
      3 yıl önce cevaplandı

      • hocam ben de emin olamadım, bir yerde okudum o yüzden sordum. mesela ben dosyayı indirdim ve 700mb bir seed elde ettim diyelim o 700mb'ı direkt seçtiğim bir ip'ye gönderebilmek mümkün mü bunu sordum. xebeth 3 yıl önce