Torrent için TouchVPN kullanmak yeterli midir ?

Merhaba. Ben bazı kaynaklardan torrent film indirmesi yapacağım. Ancak IP tehlikesi gibi yazılar okudum ve genelde ücretli VPN'ler tavsiye edilmiş. Ben torrent konusunu sadece 1 - 2 seferlik kullanacağım için ücretsiz bir VPN kurulumu yaptım. VPN aktif ettikten sonra IP sorgusuna baktığımda internette farklı bir IP çıkıyor. Acaba bu program torrentte IP koruması için yeterli olur mu?

mim123 mim123 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir şey olacağını zannetmiyorum VPN kullanabilirsin ancak indirme hızı düşük olabilir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Ucuz VPN programları pek fazla etkili olmaz ve seni pek korumaz fakat kaliteli olmayan VPN programları seni korumaz. VPN programı ile Torrent'den birşey indirirken işlemin uzun sürebilir çünkü bedava VPN sunucuları yavaş oluyor veya yabancı ülkeye bağlandığından dolayı sana düşük hız veriyorlar.

      darkcrak darkcrak (5168)