Torrent'in belli bir kısmını indirebilir miyim?

Torrent'den bir filmin mesela 2 ile 3.Dakikasını indirmek istiyorum bunu ayarlayabilir miyim?

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hayır indiremezsin. Eğer film tek part olarak yayınlanmışsa ve torrent üzerinden indirilirse bunun 2., 3. dakikasını indiremezsin.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Ayarlayamazsın. Birden fazla dosyadan oluşan torrent dosyalarında seçim yapabilirsin ama tek bir parça torrentin bir bölümünü indiremezsin.

      Maalesef tamamını indirmek zorundasın. Ama filmin kalitesini görmek için filan diyorsan mesela bazı torrentlerin içine kısa bir fragman koyuyorlar. Ben film indirirken önce o fragmanı indiriyordum kalitesine bakıp sonra filmi indiriyordum. Fakat her torrent dosyasında bu olmaz. Torrenti hazırlayan koyduysa vardır yoksa yoktur.

      hakan hakan (15394)