Torrent Olarak İndirdiğim Herşey MediaGet İle İniyor

Film oyun vb. şeyleri torrent olarak indiriyorum sitelerden fakat indirdiğimde MediaGet ile açılmak zorunda oluyor MediaGeti daha önceden iobit IObit Uninstaller ile güçlü tarama yaparak sildim ama nedense hala media get ile iniyor bnuu nasıl düzeltirim

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    uzun sure olmuş ama şuan yenı yaşıyanlar olabılır dıye cevaplıyorum torrent yerine inen mediaget dosyasını bulun sag tıklayıp buraya çıkart dıyın oraya cıkan dosyalardan ( iso veya reloaded ) olanı seçin ve sag tıklayıp birlikte açı seçin ve utoorentı ayarlayın bu kadar basit umarım sorun yaşıyanlara çare olabilmişimdir

    jnrpnst jnrpnst (11)
    7 yıl önce cevaplandı

      Denetim masasından program ekle/kaldır kontrol et veya tarayıcına mediaget eklentisi bulaşmış olabilir onu kaldır öyle denersen çözüme ulaşabilirsin

      haosama haosama (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Kontrol ettim ikiside yok taha17 7 yıl önce