Torrent oyun indirirken indirme yeniden başladı sorunu

Torrentten Gta 4 indiriyordum 13 gb lik 10gb si indi Pc yi kapadım en baştan başladı İndirilen 10gb yazıyo ama en baştan başladı

39ozi39 39ozi39 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Torrent den uygulama indirirken bilgisayarını kapattın fakat onu bir klasöre kuruyor sen de bilgisayarı kapatınca işlem duruyor sen bilgisayarı açtığın zaman tekrardan torrent o işlem nerde durdu hangi dosya eksik gibi inceleme yapıyor ve işleme devam ediyor.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Hayır öyle olmadı en baştan 0 dan başladı EN BAŞTAN kontrol ediliyor yazmadan dostum

      39ozi39 39ozi39 (1)